(برای نمایش تیزر این دوره آموزشی بر روی تصویر کلیک نمایید)

دوره آموزشی ساخت بازی Agar.io برای پلتفرم اندروید برای کاربرانی که به این سبک علاقه خاصی دارند و قصد ما این است که شما کاربران عزیز بتوانید به سادگی بازی رکوردی و جذاب بسازید که آموزش ها بصورت تصویری بوده و در بهترین کیفیت ممکن ضبط شده (کیفیت HD) است.

- Agar.io یکی از پرطرفدارترین بازی های تحت مرورگر مدتی است که توسط استودیوی مینی کلیپ به پلتفرم موبایل آمده؛ یک بازی آنلاین بسیار جالب که باید در آن کنترل یک سلول را در دست گرفته و برای بقایش در میان سلول های عظیم الجثه تلاش کنید....این بازی به نظر ساده براساس جمله ی عامیانه ی “بخور تا خورده نشوی!” طراحی گشته و کل بازی در همین یک جمله خلاصه میشود. در Agar.io قانون جنگل حاکم است و هر سلولی که بزرگتر باشد به عنوان سلطان بازی شناخته میشود اما مهمترین تفاوت آن این است که این سلطان ها ممکن است حتی چند ثانیه هم دوام نیاورند!

در این آموزش شما فرا میگیرید که چگونه در کمتر از 1 ساعت یک بازی برای رکوردی و جذاب اندروید بسازید و با انواع رویداد نویسی ها و ترفند های کانستراکت آشنا میشوید که هدف اصلی ما این است که شما از این دوره نیز به نکات اصلی و کاربردی کانستراکت پی ببرید و از معلومات قبلی و جدید خود برای ساخت بازی جدید با ایده های جدید خود استفاده نمایید!

در صورت لزوم آموزش دانلود فایل را مطالعه فرمایید.

موضوع زمان آموزش آموزش نوع فایل حجم فایل لینک دانلود
دوره کامل 45 دقیقه تصویری HD فشرده zip 67 مگابایت دریافت
قسمت ویژه 50 دقیقه
تصویری HD
فشرده zip 75 مگابایت
پرداخت