(برای نمایش تیزر این دوره آموزشی بر روی تصویر کلیک نمایید)

دوره آموزشی ساخت بازی "جدال با شیاطین" اندروید با کانستراکت۲ برای کاربرانی که به این سبک علاقه خاصی دارند و قصد ما این است که شما کاربران عزیز بتوانید به سادگی بازی پلتفرمی و ترسناک و ماجراجویی بسازید که آموزش ها بصورت تصویری بوده و در بهترین کیفیت ممکن ضبط شده (کیفیت HD) است.

- Battle with demons بازی جدال با شیاطین یک بازی چند اپیزودی با سبک ماجرایی،فکری و ترسناک میباشد که داستان مردی را روایت میکند که در عالم برزخ بین مرگ و زندگی قرار دارد و به او فرصتی داده میشود تا به دنیا بازگردد... اما وقتی به دنیا  باز میگردد.....او در مواجهه با این حوادث عجیب پیرامون خود دنبال راه چاره میگردد ولی ابتدا باید از سلامتی اعضای خانواده و دوستان خود مطمئن گردد و در این بین دچار حوادثی میشودکه در بازی مشاهده خواهید کرد.

در این آموزش شما فرا میگیرید که چگونه در کمتر از 4 ساعت یک بازی برای پلتفرمی و ماجراجویی اندروید بسازید و با انواع رویداد نویسی ها و ترفند های کانستراکت آشنا میشوید که بعضی از آموزش هایی که قرار است در این دوره یاد بگیرید را در آموزش های این دوره اشاره کرده ایم!

*توجه از قسمت (1-4) شامل دو پارت است که بعد از دانلود آن ها را با هم استخراج کنید که شامل چهار قسمت اول این دوره می باشد و از قسمت (5-7) شامل دو پارت است و سه قسمت اصلی این دوره و فایل های موردنیاز آن نیز بهمراه هم استخراج نمایید که آموزش استخراج پارت را اینجا می توانید بخوایند!

در صورت لزوم آموزش دانلود فایل را مطالعه فرمایید.

موضوع زمان آموزش آموزش نوع فایل حجم فایل لینک دانلود
 از قسمت (1-4) مجموع 80 دقیقه تصویری HD فشرده zip 60 مگ - 57 مگ پارت اول - پارت دوم
از قسمت (5-7) مجموع 82 دقیقه تصویری HD فشرده zip 120 مگابایت پرداخت