(برای نمایش تیزر این بازی بر روی تصویر کلیک نمایید)

آموزش مستقل آشنایی با 5 پلاگین مهم کردوا cordova برای کاربرانی که به امکانات و ابزار های بیشتری در بازی نیاز دارند و قصد ما این است که شما کاربران عزیز بتوانید به سادگی از این پلاگین ها استفاده نمایید که آموزش ها بصورت تصویری بوده و در بهترین کیفیت ممکن ضبط شده (کیفیت HD) است.

- cordova کانستراکت2 فقط بعضی از دسترسی ها را به شما میدهد مانند کلید های بازگشت موبایل و... اما اگر من بخوام از متریال های خوده اندروید یا ios مثل پیغام و نوار وضعیت و... استفاده کنم باید چکار کنم؟؟ما این مشکل را برای شما برطرف کردیم شما با دیدن این آموزش می توانید به سادگی از چند ویژگی اصلی پلتفرم خود مثل اندروید یا ios یا.. استفاده کنید:

در این آموزش شما فرا میگیرید که چگونه در کمتر از 1 ساعت به بازی خود امکانات و ابزار هایی اضافه کنید ما پلاگین های اصلی را دسته بندی کردیم و هر کدام را جداگانه توضیح دادیم به همراه آموزش نصب پلاگین آن در خروجی کوکون!

توجه : این دوره آموزشی مرتبط به آموزش های وبسایت سیرا هست و مجددا به این وبسایت اضافه گردیده و در صورت داشتن هرگونه سوالی یا... مرتبط با این دوره به همین وبسایت مراجعه نمایید!

در صورت لزوم آموزش دانلود فایل را مطالعه فرمایید.

موضوع تاریخ منتشر آموزش نوع فایل حجم فایل لینک دانلود
آموزش یام 1395/01/18 ----- فشرده zip 53 مگابایت دریافت