(برای نمایش تیزر این بازی بر روی تصویر کلیک نمایید)

آموزش مستقل خروجی اندروید توسط سایت کوکون cocoon برای کاربرانی که بازی خود را ساخته و نیاز به خروجی اندروید دارند قصد ما این است که شما کاربران عزیز بتوانید به سادگی خروجی اندروید بگیرید که آموزش ها بصورت تصویری بوده و در بهترین کیفیت ممکن ضبط شده (کیفیت HD) است.

- cocoon io یاد میگریم که استفاده از این نوع خروجی چه مزایا و معایبی داره , برنامه های پیش نیاز برای خروجی اندروید , تغییر آیکون ها و اسپلش , تنظیم پروژه... و آشنایی با پچ و ورژن برای انتشار نسخه جدید بازی , تنظیم صفحه نمایش و.... و در مورد نصب پلاگین ادپلی یا خرید درون برنامه نیز توضیح دادیم.همچنین در مورد استفاده از کدام روش برای خروجی هم بطور کامل در آموزش صحبت کردیم و در مورد مزایا و معایب هر دو توضیح دادیم.

در این آموزش شما فرا میگیرید که چگونه در کمتر از 1 ساعت از بازی ساخته شده خود خروجی اندروید بگیرید و برای آن آیکون و پکیج و نسخه و... بگذارید و آن را و برای آن key گذاشته و آن را در دیواس های اندرویدی خود تست کنید!

توجه : این دوره آموزشی مرتبط به آموزش های وبسایت سیرا هست و مجددا به این وبسایت اضافه گردیده و در صورت داشتن هرگونه سوالی یا... مرتبط با این دوره به همین وبسایت مراجعه نمایید!

 

در صورت لزوم آموزش دانلود فایل را مطالعه فرمایید.

موضوع تاریخ منتشر آموزش نوع فایل حجم فایل لینک دانلود
آموزش یام 1394/10/22 ----- فشرده zip 62 مگابایت دریافت