(برای نمایش تیزر این بازی بر روی تصویر کلیک نمایید)

دوره آموزشی ساخت بازی کلماتی برای پلتفرم اندروید برای کاربرانی که به این سبک علاقه خاصی دارند و قصد ما این است که شما کاربران عزیز بتوانید به سادگی بازی کلماتی بسازید که آموزش ها بصورت تصویری بوده و در بهترین کیفیت ممکن ضبط شده (کیفیت HD) است.

- کلماتی در اطراف ما تفریحات بسیاری یافت میشود که میتوان با آنها سرگرم شد. در این میان، انواع بازی های سنتی و رایانه ای از جایگاه ویژه ای برخوردار بوده و هر کدام به نوعی مفرح هستند... به همین دلیل، روزانه تعداد زیادی از عناوین مختلف بازی در دنیا منتشر میشود تا سلیقه همه افراد در این زمینه تامین گردد و جالب اینجاست که ایده تولید خیلی از این عناوین، از بازی های قدیمی و رایج در میان مردم گرفته شده است.

در این آموزش شما فرا میگیرید که چگونه در کمتر از 3 ساعت یک بازی برای پلتفرم اندروید بسازید و با انواع رویداد نویسی ها و ترفند های کانستراکت2 آشنا میشوید که بعضی از آموزش هایی که قرار است در این دوره یاد بگیرید را در این دوره اشاره کرده ایم!

توجه : این دوره آموزشی مرتبط به آموزش های وبسایت سیرا هست و مجددا به این وبسایت اضافه گردیده و در صورت داشتن هرگونه سوالی یا... مرتبط با این دوره به همین وبسایت مراجعه نمایید!

نکته : هر سه پارت را دریافت کرده سپس هر سه فایل را انتخاب نموده و آن ها را استخراج کنید!

 

در صورت لزوم آموزش دانلود فایل را مطالعه فرمایید.

موضوع تاریخ منتشر پارت نوع فایل حجم فایل لینک دانلود
آموزش
1394/10/26 اول فشرده zip 100 مگابایت دریافت
آموزش
1394/10/26 دوم فشرده zip 100 مگابایت دریافت
آموزش
1394/10/26 سوم فشرده zip 38 مگابایت دریافت